abiye kıyafet ile ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET

ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET için hazırlanmış yazılar, ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET yapılışı....

ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET konusuyla ilgili olarak şunu söylemeden geçmeyelim Göbek Eriten Diyet & EgrersizlerPek çok kişi hala istediği formda olamamaktan şikayetçi. Bazı kişiler biraz zayıfladıysa bile istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememekten yakınıyor. Normal diyet programlarında kişiler zayıflasa bile çoğu kişide daha çok yüz bölgesi inceliyor. Ama aşırı yağlı bölgelerde pek incelme olmuyor. Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir program vereceğim.

ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET meselesiyle alakalı olarak şunu belirtmeden geçmeyelim Ancak öncelikle şu noktayı vurgulayayım: Sadece diyetle bölgesel zayıflama tam olmaz. Beraberinde özel egzersiz ve bazı özel bitkisel mönüler gerekir. Bu programı 3 hafta uygulayın, 21′inci günün sonunda müthiş incelmeyi hayretle göreceksiniz. Mekik hareketiDizlerimiz bitişik ve ayaklarımız birbirine paralel şekilde tabanları yeri gösterirken iki elimizi enseye koyup hızlı hızlı, sık sık ve kesik kesik hareketlerle karnımız acıyana kadar sabah ve akşam ellişer kez bu hareketi yapıyoruz.

ENDER SARAÇ’TAN GÖBEK ERİTEN DİYET meselesiyle ilgili olarak şunu belirtmeden geçmeyelim Bu hareket özellikle karın bölgesindeki kasları kuvvetlendirir, yağ dokusunu harekete geçirir ve yağların yanmasına yardımcı olur. Sopalı hareketBu harekette de bir sopayı ense kökümüze alıp iki elimizi geçiriyoruz. Ayaklarımızı yere sağlam basıp süratli bir şekilde sağa ve sola doğru daha çok kalçadan yukarısını hızlı bir şekilde döndürerek birkaç dakikada bu hareketleri yapıyoruz.

konuya girmeden abiye kıyafet ile ilgili şunları söylemek gerekir. Bu haraket karnın yan tarafındaki kasların şekillenmesi ve göbeğin erimesini sağlar. Bel kasları için mekikBir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe, sık sık ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz.

ayakkabı modelleri ile alakalı sonuçları burada görebilir, gelinlik modelleri için yapılmış olan eleştri ve yazıları görebilirsiniz.

Yorumlar

Popüler Yayınlar