ayakkabı ve AHMET MARANKİ BAĞIRSAK PARAZİTLERİ üzerine yorumlar

Son zamanlarda AHMET MARANKİ BAĞIRSAK PARAZİTLERİ için bir çok soru ile karşılaşıyoruz. Bu inceleme ile AHMET MARANKİ BAĞIRSAK PARAZİTLERİ için merak edilen tüm bu sorulara çözümler arayacağız.

AHMET MARANKİ BAĞIRSAK PARAZİTLERİ konusuyla alakalı olarak şunu söylemeden geçmeyelim Prof. Dr. Ahmet Maranki Bağırsak parazitleri için bitkisel formüller açıkladı : Tenyaları düşürmek için : - 1 litre kaynar suya 1 yemek kaşığı kekik konularak 15 dakika demlendirildikten sonra süzülür. Sabahları aç karnına 1 su bardağı. Gün boyu toplam 4 bardak tüketilir. - 1 çorba kaşığı eğrelti otu 2 su bardağı kaynar suya konularak çay gibi demlendirilir. 15 dakika ara ile aç karnına birer su bardağı içilir.

meseleye girmeden AHMET MARANKİ BAĞIRSAK PARAZİTLERİ ile alakalı şunları söylemek gerekir. - İnce rendelenmiş 200 gram havuç sabahları aç karnına yenilir. Öğleye kadar bir şey yenmez. Öğle ve akşam yemeklerinden 20 dakika önce 100 er gram daha yenir. 5-6 gün boyunca bu uygulamaya devam edilmelidir. Yuvarlak solucanları düşürmek için: Yuvarlak solucanlar 10-20 cm boyunda olup genellikle 3 ile 10 yaş arası çocuklarda görülür. Karın şişlliği,karın ağrısı,zayıflama ve kaşıntı görülür.

meseleye girmeden ayakkabı ile ilgili bunları söylemek gerekir. Tedavisi için:1 su bardağı kaynar suya 1 tatlı kaşığı papatya konulur. 10 dakika demlendirilip süzülür. Yemeklerden 1 saat önce günde 3-4 bardak içilir. Kıl kurtları için: Kıl kurtları 3-4 milimetre boyunda olup gözle zor görülen ufak kurtlardır. Geceleri uykusuzluk,sinir bozukluğu,baş dönmesi ve apandist bölgesinde ağrılara sebep olurlar. Sabahları aç karnına 250 gram çilek yenilip,öğleye kadar başka bir şey yenmezse şifa olur.

konuya girmeden ayakkabı ile alakalı bunları belirtmek gerekir. Bir süre buna devam edilmelidir. Maranki. com.

2011 modası nedir ve nerede kullanılır, kırmızı ayakkabı nerelerde kullanılabilir şeklindeki merak edilenlerin cevabını burada görebilirsiniz.

Yorumlar

Popüler Yayınlar